| sskrillex96 a întrebat:

E-boda freeman speak t200. Are cineva sau a vazut? Vreau sa stiu si eu daca macar se pot descarca pe el aplicatii precum cea de facebook si cum functioneaza. As vrea sa stiu cat mai multe, daca este un telefon "solid" atunci cand il tii in mana sau un plastic ieftin? Si difuzorul cum se aude, tare, clar? Mersi mult pt ajutor

2 răspunsuri:
| Andyrock a răspuns:

E o porcarie! e tinichea de plastic! nu poti accesa nicio pagina de internet.memoria e de 32kb nu de 32Mb cum scrie peste tot. Difuzorul se aude oribil.radio tot prost.soramea sa parlit! no face si tu

| Andyrock a răspuns:

Si nu are java-nu poti instala pe el nicio aplicatie...da' nici memorie nu are decat 32kb