| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

E bun acest pc pentru gaming? Credeti ca de exemplu Crysis 3 imi va merge bine pe low? Sistem Desktop Serioux Force V3 cu procesor AMD A8 X4 6600K, 3. 90GHz, 4GB DDR3, 1TB, AMD Radeon HD8570D

7 răspunsuri:
| xyzzzzzzzzzzzzz explică:

Ok,scuze ca am pus atatea intrebari asta a fost ultima dar voiam sa ma informez mai bine

| Me2 a răspuns (pentru xyzzzzzzzzzzzzz):

Nu prea iti va merge, e un sistem preasamblat de pe eMAG mai mult ca sigur..sursa proasta, carcasa proasta.
Daca vrei sa te ajut cu o configuratie PC raspunde la urmatoarele intrebari, sigur putem face ceva mai bun decat sistemul acela
1.Ce buget ai?
2.La ce rezolutie te joci?
3.Ai nevoie de periferice?

| ErrorFound a răspuns:

Da, iti merge pe low.
Cati Gb are placa video?

| 0x11111051 a răspuns:

Da bai, si nu mai [une atitea intrebari cu una di aceeasi conf. de PC

| Ceriik a răspuns:

Da e bunicel, dar nu foarte

| BodoGenn a răspuns:

Iti merge la high-ultrawinking

| CrazyWLF a răspuns:

Iti va merge chiar si pe medium asculta aici ai un PC foarte bun!