| Stanciu_Mari_1975 a întrebat:

E bun un laptop de 1450 lei care are: 4 GB RAM, 1 T memorie interna, procesor Intel Core i3si rezolutie Full HD? E prea scump sau imi puteti recomanda ceva mai bun la aceeasi bani? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

E ok pretul. Cam pe la 1400 RON incep i3-urile cu display HD (1366x768). Daca acesta e Full HD e chiar bine la 1450 (cu conditia sa fie nou, evident). La zona aceasta de pret ai doar placa video integrata.

| Stanciu_Mari_1975 explică (pentru flixbuster):

Desigur ca e nou. Pe eMAG am vazut recenzii foarte bune la el, multumeac de raspuns.

3 răspunsuri:
| nelyjoly a răspuns:

Mai pune ceva, sa aiba macar placa video de 2gb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun la pretu asta, cumpara-l dar sa stii ca nu e pentru jocuri, nu are o placa video dedicata, in rest e foarte ok