| anonim_4396 a întrebat:

E buna sursa asta:
http://shortcutcomputer.ro/......su_p45249/

pentru un pc cu proc AMD FX 6300 3.5 hexa si placa video R9 270X MSI Gaming.

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Este arhisuficienta!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E buna pentru sistemul tau.

| AdrenalinTm a răspuns:

Cauta surse cu pfc actif eficienta minim 80% pentru o mai lunga durata a componentelor nu pot sa zic ca e buna sursa e suficienta pentru placa ta video dar nu foarte sigura acuma nu zic ca nu o sa mearga problema e cat o sa mearga si daca nu ai o sursa buna nu te bucuri de adevarata performanta a sistemului plus ca se incalzeste