| ElementX a întrebat:

E normal ca un Iphone 4 second hand sa coste 800 de lei? A fost cumparat in martie 2012 si folosit jumatate de an.

6 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Suspect de ieftin, ori replica ori defect, altfel l-ar da mai scump.
Bafta

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil are ceva defect. De aia-l vinde asa ieftin.

| Alberto97 a răspuns:

E prea ieftin imi da de banuit zic sa nu il cumperi poate se strica peste o saptamana

| Sarcastique a răspuns:

Nu. În primul rând, dacă e second hand, costa mult mai puţin. Şi plus de asta, era şi defect, nu? Chiar dacă merită să ai un iPhone, m-aş controla dacă ar fi defect. Baftă!

| razboinicu2016 a răspuns:

Mult prea ieftin

| TheMLG a răspuns:

E scump pentru un iphone 4 second hand...