| ElementX a întrebat:

E normal ca un Iphone 4 second hand sa coste 800 de lei? A fost cumparat in martie 2012 si folosit jumatate de an. Persoana care doreste sa il vanda mi-e colega de clasa si oarecum prietena. Renunta la el pentru ca si-a luat Iphone 5. ce ziceti? Oare merita sa-l iau?

Răspuns Câştigător
| nairpic a răspuns:

Daca tie nu iti place acest telefon asta nu inseamna ca trebuie sa duci in eroare oamenii..La 800 lei 100% nu e teapa..Pretul telefonului la second hand este in jur de 7-10 milioane.Asa ca mai bine taci din gura si vezi-ti de treaba ta!

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Pe o panaramă dinaia n-aş da nici 200 de lei. La 800 deja e ţeapă pe faţă. Dar sunt destule gâşte care cumpăra, deci ai cu cine să te iei de mână.

| Wøodenpints a răspuns (pentru nairpic):

Mă refeream la pretul lui pentru ce ştie să facă. Dacă de mâine s-ar vinde pâinea cu 100 de lei bucata, asta nu înseamnă că am mânca pâine de 100 de ori mai bună. Ci că ai da banii pe ceva ce nu face atât.

| nairpic a răspuns (pentru Wøodenpints):

Daca tie nu iti place acest telefon asta nu inseamna ca trebuie sa duci in eroare oamenii..La 800 lei 100% nu e teapa..Pretul telefonului la second hand este in jur de 7-10 milioane.Asa ca mai bine taci din gura si vezi-ti de treaba ta!

| Un1kuL a răspuns:

Daca e iphone4s se meritawinking un prieten de al meu a cumparat iphone 4s tot second hand cu 1200 de lei. daca e iphone 4 simplu nu