| lovelovelove a întrebat:

E o urgenta plzzz ajusati-ma nu pot sa fac poze cu webul de exemplu ma duc pe hi5 si daca fac click pe fa o poza cu webcamulul mi se blocheaza calculatorul si trebuie sa dau restart vreau sa mai fac poze plzzz ajutati-ma

3 răspunsuri:
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Cand intri in my computer nu scrie ceva de webcam pe acolo? la mine asa apare
daca nu, jos langa ceas iti apare o camera?

Daca nu, nu stiu thinking ce sa zic
sper sa te fi ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine este cel mai tare?

| Wicca a răspuns:

Te-as sfatui sa dezinstalezi webcam-ul, sa dai un restart si sa-l instalezi apoi. Spor la treaba si mult succes!