| Vali2343242 a întrebat:

E ok daca imi folosesc laptop-ul ca unitate, urmand ca la el sa atasez un monitor Philips 223V (FHD) si periferice (iluminate)?
Laptopul este Dell Inspiron 15 (3542, Early 2014)
Service Tag: 47RDB12 | Express Service Code: 9176363030

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sursa n-are legatura cu monitorul. Monitorul are alimentarea lui. De la laptop primeste doar semnal de date.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca are iesire pentru monitor suplimentar care-i problema? Doar sa-ti iei un suport cu cooler pentru laptop.

| Vali2343242 explică (pentru Salontanul):

Ma gandesc sa nu suporte sursa monitorul si perifericele...

| Vali2343242 explică (pentru Salontanul):

Pff, asa e. E logic. cum de nu m-am gandit...
Multumesc

| Salontanul a răspuns (pentru Vali2343242):

Multumesc si eu!

| Salontanul a răspuns (pentru Vali2343242):

Sursa n-are legatura cu monitorul. Monitorul are alimentarea lui. De la laptop primeste doar semnal de date.