| denisTiky a întrebat:

E posibil ca 2 persoane diferite sa intre pe un cont de Instagram de pe 2 telefoane diferite in acelasi timp si sa vorbeasca cu cineva pe chat?

8 răspunsuri:
| Madrdy6254andrei a răspuns:

Da se poate, odată ce are parola sau contul e sigur ca poate vedea ce vb sau chiar vorbi de pe același cont, este exact ca la Facebook! Cu mici diferențe dar da se poate!

| MihaelaDart a răspuns:

Da se poate, daca și cea de-a doua persoana are e-mail-ul și parola salvată, poate intra taman bine. Atât cât și pe telefon și pe PC.

| MissAnneMary1 a răspuns:

Da

| denisTiky explică (pentru MihaelaDart):

Da si daca adevaratul proprietar al contului vorbeste cu cineva, se poate baga ce-a de-a 2a persoana sa vorbeasca si ea peste?

| LPCTSTR a răspuns (pentru denisTiky):

Da.
La fel de bine cum, de exemplu, poti accesa messenger de pe calculator in timp ce tu folosesti aplicatia pentru mobil.

| Bizon95 a răspuns:

La whatsapp si viber NU se poate din cauza ca sunt legate in mod direct de numarul de telefon

la orice altceva autentificarea se face pe mail/cont si parola se poate intra de pe oricate telefoane si oricate browsere, chiar al doilea login de care spui tu s-ar putea sa fi intrat de pe browserul telefonului, CA MERGE! (nici macar nu trebuie sa ai aplicatia, deloc)

| MihaelaDart a răspuns (pentru denisTiky):

Da se poate. Am testat asta. Pot fi 2 persoane conectate pe 2 dispozitive diferite.

| Andreeush a răspuns:

Se poate, dacă știu parola.