| ItzRivenGod a întrebat:

E posibil sa mi se "buseasca" laptopul daca mut absolut tot din Local disk C in alta partitie?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi dacă ai memorie mică la calculator, încearcă să mai închizi din serviciile care îs nefolositoare, să opreşti programele care pornesc odată cu Windows-ul şi ai să vezi că va scădea consumul de memorie şi procesor. Ceva de genu găseşti pe www.winconfig.blogspot.com.

| Incubus a răspuns:

Absolut tot nu poti pentru ca nu iti da voie dar poti COPIA destule fara sa ai probleme(ce este in folderul windows nu se va copia tot, recomand sa nici nu incerci decat poate pe bucati ), dar de ce ce vrei sa faci?

| ItzRivenGod explică:

Am memorie mica si se consuma dar nu stiu de ce

| rafy a răspuns:

Se buseste