| anonim_4396 a întrebat:

Ecranul laptopului devine brusc luminos, stie careva de ce? scanam cu drweb si mi s-a luminat brusc ecranul. i-am dat restart, dar la vreo zece minute iar mi s-a luminat ecranul, nu stiu sigur, dar cred ca dupa ce am bagat in priza, la incarcat. multumesc.

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Posibil sa fie activat pe modul economisire energie, si sa se reduca luminozitatea daca nua tingi mouseul si tastatura o anumita perioada de timp! apoi cand misti mouseul, se pune pe luminozitatea normala de utilizare! se pot modifica aceste setari din power options! bafta!