| Andreiandrei2000 a întrebat:

Ecranul laptopului se vede in ceata, fara contrast fara culoare, are pixeli foarte mici albi, practic se vede foarte ciudat. Nu este o problema software.
Am pus un cablu hdmi pe un tv si se vede foarte bine. In aceasta caz est placa de baza sau firul dintre placa de baza si ecran. Displayul este exclus pentru ca stiu ca aveam problema la cablu.
Problema a aparut dupa ce am dat un pumn in mijlocul tastaruri si sunt putin confus.
Ce parere aveti?

1 răspuns:
| stanilalex a răspuns:

Parerea mea e ca nu-l poti repara singur. Probabil e o problema la placa de baza si in acest caz cel mai bine e sa apelezi la un service.