| franccoz12 a întrebat:

Ecrnul calculatorului meu se vede in negru cand il aprind cu o luna in urma imi dadea o eroare la initiarea calculatorului.

va rog ajutati-ma

Multumesc

1 răspuns:
| Adviceforeveryone a răspuns:

Buna! Ar fi doua variante. 1. Ai sters tu ceva de prin calculator ce iti folosea la windows si de aceea nu iti mai merge. Daca e varianta asta, reinstaleaza-i windowsul si vezi apoi.
2. Poate ca ti s-a ars monitorul. Reinstaleaza si aici windowsul si daca tot apare negru, inseamna ca e o problema la monitor. Du-l la reparat sau cheama pe cineva care se pricepe.