| gratii a întrebat:

'ello TPU! Am o intebare: stiti cumva o aplicatie pentru Samsung Corby in care poti sa conectezi telefonul cu calculatorul si poti sa transmiti date sau lucruri poze etc. din calculator in telefon si invers? Cer scuze, nu mai stiu cum se numea acea aplicatie si nu imi mai aduc aminte prea bine, dar nu era Bluetooth laughing.
Multumesc anticipat!
Bye. >big grin

4 răspunsuri:
| YLLL a răspuns:

Cablu de date sau adaptor[in care bagi cardul de memorie:d]. cred ca asa se numestelaughing

| pyngu_8506 a răspuns:

Daca iti cumperi cablu de date nu ai nevoie de vreo aplicatie.
eu am gasit cu 20 de lei cablu de date pentru corby la un buticbig grin

| Adellee a răspuns:

Cablu de datebig grin. cred.

| gratii explică:

Am cablu de date laughing dar multumesc oricum am gasit aplicatie :d