| Julienne a întrebat:

Era un serial animat Wunschpunsch pe canalul Fox Kinds in 2000.Am cautat pe net video dar fara niciun rezultat.Ma poate ajuta cineva cu un link? Dau fundita. Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| kiwii a răspuns:

Daca vrei ceva dublat in romana sau cu subtitrare, nu te pot ajuta, ca nici eu nu am gasit...
Dar daca nu te deranjeaza engleza:http://www.220.ro/......swhb6Yrzs/
http://www.220.ro/......2kytgO9x6/

13 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Wunschpunsch mega magic \dancing erau faine desenele laughing imi placea mult masina vrajitorilor.smug

| Demon3D a răspuns:

"unci punci!", traim in Romania.

| aumih16 a răspuns:

Frumos desenul asta si eu ma uitam la el cand era le gasesti episoadele nu e problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe youtube. Eu am gasit, dar nu stiu de ce nu pot sa dau copy la link.
Si mie mi-a placut serialul, este pe jetix play. Varianta in romana ma indoiesc ca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe gogle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta era introu:-? http://www.youtube.com/watch?v=8hvl5maF9pg&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne iubeam desenele alea
:
unci punci! mega magic mega magic...veche vraja

| vodami92 a răspuns:

Wunschpunsch mega magic mega magic veche vraja:d

| diazbucuresti a răspuns:

Da fata mea sa stii ca gasesti.iti da direct video dar sunt in engleza...scrii acum p google si iti arata direct video.kiss you si eu sunt fana

| AlexRex91 a răspuns:

Http://www.youtube.com/playlist?list=PL3B80DA94F0C70928&feature=plcp
e contul meu de youtube... ala e un playlist unde pun ep cu Wunschpunsch, pana acum am pus doar 10... dar am toate ep in calculator si o sa le put cat de repede pot

| best1people a răspuns (pentru AlexRex91):

Mai ai episoadele in romana Wunschpunsch? ca pe youtobe pe acest link nu le-am gasit

| AlBiVgHyU a răspuns:

Scrie ma pe net www.desene-animate-online.net si gasesti toate episoadele unu in romana restul in engleza.
Si eu le-am cautat in romana dar fara succes