| ruxandracollo a întrebat:

ESET Smart Security care e pentru laptop si fac o precizare am instalat si antivirus mai trebuie sa instalez si eset smart?

Răspuns Câştigător
| floryn1993 a răspuns:

Daca ai instalat deja Eset Smart, numai trebuie nimic, totul e Ok

| ruxandracollo explică (pentru floryn1993):

Multumesc floryn... deci am un avast antivirus maiinstalez si Eset smart security?

| floryn1993 a răspuns (pentru ruxandracollo):

Nu mai este nevoie sa instalez Eset smart security, Avast antivirus este suficient.

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Tu intelegi ceea ce ai scris? laughing
Nu are absolut niciun sens.
Eset smart security este ANTIVIRUS care merge si pe PC si pe orice LAPTOP deoarece amandoua merg cu acelasi sistem de operare.
Cum adica daca ai instalat antivirus mai vrei sa instalezi si eset smart? eset smart este antivirus rolling on the floor

| ChristianS a răspuns:

Nu ma gata :]]
oricum eset smart security e un antivirus slab
mai bine ia-ti avg 2015 internet security
e al 2 cel mai bun antivirus