| Cadillac a întrebat:

Este adevarat ca husele din silicon "mananca" colturile telefoanelor? Tocmai ce mi-am cumparat un s3 si mi-am luat husa din silicon iar niste prieteni mi-au spus ca aceasta ar distruge marginile telefonului. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| everina a răspuns:

Nu este adevarat, eu am un Samsung galaxy s3 si am husa din silicon la el, e inca nou-nout aproximativ ( il am de cand au aparut ele prima data in Romania, adica de ceva timp), nu am avut niciodata probleme cu astfe de huse

1 răspuns:
| SorinTudor a răspuns:

Nu stiu unde au citit prietenii tai insa eu nu cred ca este adevarat!
Sa o luam asa: Siliconul are o textura asemanatoare cu cauciucul doar ca este mai flexibil si mai moale deci nu vad cum un material ca siliconul ar putea manca marginile telefonului din moment ce husele din silicon sunt facute sa protejeze telefonul nu sa-l distruga happy