| wolder a întrebat:

Este adevarat ca nu este recomandat sa folosesti un laptop la volumul maxim tot timpul?

6 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Daca ai difuzoare naspa si simti ca incep sa gajaie sau sa se auda ciudat cand le tii la maxim, atunci ar trebui sa-ti faci griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-adevar. Daca are boxele/boxa de proasta calitate, intr-un final se va sparge.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Orice lucru utilizat la maxim se strica mai repede (sunt cateva exceptii)!

| PrietenashXD a răspuns:

Adevarat, nu e bine sa ai volumul la maxim, deoarece iti va afecta auzul, pana vei surzi (depinde cat de tare suna la tine volumul maxim). Desi as zice sa il ai pe vreo 20%-50% (volumul).
Funda?!?!?!

| wolder explică (pentru PrietenashXD):

Ma refeream la exectele adverse fata de laptop. ca de auz stiam si eu.
nu, nu-ti dau funda