| OvyBluRay a întrebat:

Este adevarat ca un iPhone 4s din Italia sa fie decodat adica cand il ei de acolo si il aduci in Romania mearga pe orice retea cine stie dau funda add viorel_kl

5 răspunsuri:
| Aloo123 a răspuns:

Salut! Orice iphone adus din Italia merge in Romania fara sa fie decodat ....merge pe orice retea

| cyppa a răspuns (pentru Aloo123):

Mai intereseaza-te

| OvyBluRay explică (pentru cyppa):

Creca sti ca nu exista iphone ori care ar fi el neverlocked nu scrie asa ceva pe cutiea lui originala de fapt neverlocked inseamna nerver adica nicioada si locked blocat adica dicio data blocat eu vream sa stiu daca telefoanele din Italia merg pe orice retea in romana

| cyppa a răspuns:

Da, daca este neverlocked adica sa mearga pe orice retea din lume, daca e luat de la Vodafone italy o sa mearga numai in reteaua Vodafone din Italia, daca e luat de la t-mobile germany o sa mearga numai in reteaua t-mobile din Germania si tot asa

| cyppa a răspuns:

Da este adevarat, daca e neverlocked, merge pe orice retea din lume