| anonim_4396 a întrebat:

Este bun acest laptop pentru muzica. filme si internet? Chiar si niste jocuri mai vechi gen Vice City si altele la fel?

http://www.toshiba.it/discontinued-products/satellite-c5 0-a-19u/

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

La ce performante are, este arhisificient pentru activitati multimedia si jocuri mai vechi!winking

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

La care fata ai murat de data asta poza de pe fb a? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"furat"

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce glume de santier ai laughing) Sa nu mai faci glume de-astea :v

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Sensibilule rolling on the floor

| MskDesign a răspuns:

Este bun pentru ce iti trebuie tie.

| RaduTN a răspuns:

Laptop-ul e buniciel. Poţi să te uiţi la videoclipuri/filme HD, chiar şi Full HD fără probleme.Te poţi juca lejer jocuri gen Minecraft, GTA San Andreas, FIFA 2012, Assassin's creed brotherhood.

Baftă wave

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa am vazut ca e in italiana laughing, dar ce trebuie se intelege.

| sayWhaaat a răspuns:

La muzica e mai greu, da' in rest mere sigur