| alecsica2000 a întrebat:

Este bun calculatorul acesta: 4 gb ram, de paste o sa aiba 8
Procesor-quad core de 2, 4 ghz
Placa video-Nvidia quadro fx 3700
Puteti sa-mi spuneti daca poate rula jocuri ca si far cry 3, metro sau bioshock infinite.Dau funda

Răspuns Câştigător
| LDCCristi a răspuns:

Ia mai bine baga tu 6 gb ram si ia-ti un procesor tot cu 4 nuclee sau cu cat vrei tu dar mai mare.In rest nimic totu bun.Placa video e din 2008 sau 2007 nu mai stiu dar e buna poti sa joci jocurile astea la medium.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Poate rula unele dintre ele. Dar e cam batran. gpu-ul e de prin 2007 spre exemplu.