| Bubuu a întrebat:

Este bun Laptop Dell Inspiron "15R" N5010? Merita pretul? Vreau si eu mai multe detalii despre el. Funditalove struck!

Răspuns Câştigător
| AndreiZz a răspuns:

Laptop Dell Inspiron N5010:
http://www.emag.ro/......-271873409
Procesor Intel Core i3 (Intel e cea mai buna firma de procesoare) deci e bun :))
Memorie: Ram are 4 gb il poti extinde pana la 8 gb.
HDD: 320 gb e ok
Video: Ati HD 5740, e buna dar varianta cu 512 mb nu prea 'm place mie dar daca nu esti gameritza n-are dc sa te deranjeze.
Greutate:2.64 Kg
Retea:10/100
Bluetooth:Da
Wireless:802.11 g/n
Camera WEB:1.3 MP
Cititor de carduri:Da.Bun am mai gasit unul la un pret ~cu asta:
Laptop Dell Inspiron N5110 :
http://www.emag.ro/......-271926430

Procesor:Intel® CoreTM i3 deci la fel ca N5010 e bun.
Memorie:3 GB poate fi extinsa pana la 8 gb
HDD: 320 GB
Video:NVIDIA GT525M,video:1024 MB asta e cu memorie mai mare n-am vazut ceva comentarii intre HD 5740 si GT525M care ar fi mai buna:S deci tu decizi.
Greutate:2.6 Kg
Retea:10/100
Wireless:802.11 b/g/n
Bluetooth:Da
Camera WEB:1.0 MP >.<

1 răspuns:
| laur12 a răspuns:

Prietene iti recomand un site foarte bun pentru asa ceva, cu destinatie gratisla tine acasa oriunde in Romania... www.emag.ro mentionez ca sunt si ieftine si foarte bune;)