| LoOvE a întrebat:

Este bun laptopul HP Compaq?

Răspuns Câştigător
| Annagtfo a răspuns:

Am un astfel de laptop si este foarte bun

4 răspunsuri:
| Softit a răspuns:

Nu-s ceara aşa de reuşite:
- ieftine
- garanţie 1 an
- orientează-te către un: HP normal (dar să ai grijă maree de el), ASUS, DELL, Lenovo, Apple,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

hmm, am avut laptop HQ Compaq si iti spun direct ca nu e bun, dala draq, ca a tinut 1 am laughing doamnee ce ciuda am avut dupa asta. Iti recomand Laptop Apple.

| Bogdanux a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu crezi ca toata lumea are bani de Apple?

HP Compaq ca serie de laptopuri este destul de ok, aici depinde de raportul calitate-pret-performanta si desigur, pentru ce vrei sa folosesti laptopul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bogdanux):

Frate, de pret nu a zis nimic. Aşa că nu'ţi fă griji.