| sorina222 a întrebat:

Este bun telefonul samsung c3300, Adica pot baga muzica, face poze bune, are tuch bun?

Răspuns Câştigător
| vladdd_1526 a răspuns:

Ii un telefon fain numai ca are displayul un pic cam mic si camera doar de 1.3 dar in rest se descurca destul de bine... funda?

3 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna sorina.
Am un prieten care are Samsung C3300 si e foarte multumit de el. Poti baga muzica pe el (iti accepta telefonul card de pana la 8 GB), pozele sunt OK (are camera de 1.3 MP) si ecranele tactile de la Samsung sunt foarte bune. La eMAG poti citi review-urile altor utilizatori sa te familiarizezi cu avantajele/dezavantajele telefonului:
http://goo.gl/djepD
Succes;)

| Bebyta09 a răspuns:

Este foarte bun telefonul...si eu am si sunt foarte nultumita! pwpici! funda?

| Bebyta09 a răspuns:

Este foarte bun telefonul...si eu am si sunt foarte multumita! pwpici! funda?