| ToxiKat a întrebat:

Este cineva care se pricepe bine la calculatoare? ca am mare nevoie de ajutor si nu pot sa pun intrebari aici pe site ca sunt o multime...pls help...nu va speriati, nu-s genul de persoana batuta in cap doar ca am o problema si nu stiu cum sa o rezolv

5 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Pune si intrebarea

| lololololol a răspuns:

Hi.
Suntem toti pentru unu, nu? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar intreaba, intreaba cu incredere, sintem numai ochi si urechi, nu conteaza cit de multe intrebari big grin

| Clau95200 a răspuns:

Da-mi add : micul_parkourist happy si te ajut cu ce vrei tu happy, si specialist in mai toate +programator. Ma pricep la 96% windows, 90% programe si. restul depinde vedem care-i intrebarea happy

| Coriu_Ruxandra_1974 a răspuns:

Poi eu sunt buna, buna la calculator si te pot ajuta.In sfarit vorbin de ce imi place imi place sa fac cumparaturi