| fearlessss a întrebat:

Este ilegal sa navighezi pe deep web? si cum se obtin bitcoins sau cum se numesc?

2 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

laughing Ești cu capul. Nu e ilegal sa navighezi, oricum nimeni nu te poate localiza acolo, Tor se folosește de multe servere si adrese IP din toată lumea. Ti se pierde urma ușor. Evident FBI pândește in Deep Web, dar e aproape imposibil sa te găsească.

Oricum e foarte greu sa găsești diverse lucruri, din motive evidente.

Vei găsi droguri, asasini plătiți, prostituate, pornografie cu copii, filme șocante, hackeri adevărați nu ăștia care ii vezi pe site-urile normale, documente secrete, experimente pe femei gravide și copii făcute de doctori care le injectează, clor de exemplu notează, cum sa faci bombe, etc.

O arma costa aproximativ 8 bitcoin adică 690 euro. big grin

Deci dacă ai vreo 700 euro, da poți cumpăra o arma.

| Barosan_Mihai_1990 a răspuns:

Nu,nu este pentru ca am incercat si eu