| anonim_4396 a întrebat:

Este o alegere buna daca mi-as cumpara Samsung Galaxy Tab 10.1? Raspunsul cu cele mai multe argumente are funda.

Răspuns Câştigător
| LexiiRufus a răspuns:

Nu este o alegere rea avand in vedere ca ai bugetul destul de mare. daca iti iei Galaxy ecranul este cu cristale si pot spune ca merita sa dai banii...nu ar fi indicat sa iei la mana a doua ca nu stii ce patesti...pe de alta parte ar fi bine daca ti-ai lua un Iphone avnd inm vedere ca vrei sa investesti niste bani.Intrebarea este pentru ce vrei telefonul:performanta sua aplicatii. Daca vrei aplicatii ia totusi Galaxy