| AlxCr a întrebat:

Este o posibilitate sa transfer o poza,adica o fotografie pe calculator, sau pe un stick.

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Daca te referi cum o pui din telefon pe calculator fara un cablu USB, foloseste WiFi File Transfer pe telefon, conecteaza-te la WiFi-ul tau, deschide aplicatia si iti va aparea un IP... acel IP il scrii in bara de adrese al browserului din calculator si tot ce ai in telefon, iti va aparea pe calculator. Cauta fotografia si dai "download" happy Asta este tot. Alta solutie nu este fara un cablu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi telefonul in pc cu ajutorul unui cablu de date.Mergi apoi in My Computer-acolo gasesti telefonul.Deschizi localul cu telefonul, cauti poza, o prinzi cu click stanga din mouse si ii dai drumul pe ecranul pc-ului sau unde vrei tu. Daca vrei direct in stick, trebuie sa ai conectat stick-ul la USB.La fel prinzi poza cu click stanga si ii dai drumul in folderul cu stick-ul dinainte deschis. Asta e varianta cea mai simpla si cel mai usor de inteles. Mai poti da click dreapta pe poza apoi copy.Deschizi folderul cu stickul sau ce vrei din pc, apoi dai click dreapta in acel folder si apoi paste.

| AlxCr explică (pentru anonim_4396):

Ma refer la o poza adica acea foaie, Ce e facut cu o camera.Sa-le pot cumva transfera pe un PC, stick, laptop etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlxCr):

Nu cred. Poate sa ii faci o poza cu o camera foto. In conditii bune astfel incat sa se vada bine.Din camera foto bagi in laptop.

| AlxCr explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca ma intelegi, am o poza m-ai veche si as vrea sa stiu daca as putea merge undeva pentru al pune pe un stick.