| Andreutza171 a întrebat:

Buna seara TPUhappy Am si eu o intrebare pentru ca nu sunt tocmai din domeniu... Un stick de memorie intra intr-o tableta? Daca nu... cum presupun ca si este, cum as putea sa transfer niste fisiere din calculator pe o tableta, care nu are acces la internet?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am gasit. Are cititor de carduri SD, SDHC, SDHC UHS-I. Trebuie sa-ti alegi un cititor de carduri care suporta asemenea carduri (de obicei cele All in one): http://www.shopmania.ro/......-0-8314924
Mai trebuie sa-ti cumperi unul din cardurile spuse de mine si, spor la treaba!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da, daca tableta are USB. Daca nu, unele au un cititor de carduri. Poti sa-ti cumperi si tu un cititor de carduri si un card care sa intre in ambele aparate. Daca ne spui modelul poate te putem ajuta.

| Andreutza171 explică (pentru Salontanul):

Asta e tableta pe care o detin: Tableta Sony Xperia SGPT131E2/S.E2 cu procesor Tegra 3 Quad-Core Cortex A9 1.3GHz, 9.4", 1GB DDR2, 16GB, Wi-Fi, 3G, Android 4.0.3, Silver. Si chiar nu stiu cum sa transfer niste filmulete din calculator pe ea...

| Andreutza171 explică (pentru Salontanul):

Mersi mult de tot big grin

| Salontanul a răspuns (pentru Andreutza171):

Am gasit. Are cititor de carduri SD, SDHC, SDHC UHS-I. Trebuie sa-ti alegi un cititor de carduri care suporta asemenea carduri (de obicei cele All in one): http://www.shopmania.ro/......-0-8314924
Mai trebuie sa-ti cumperi unul din cardurile spuse de mine si, spor la treaba!

| viotedy a răspuns:

Tableta nu are USB? cu cablu de date sau cu card, stick.