| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil ca o poza stearsa de pe telefon sa mai fie gasita undeva?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ai salvat-o in cloud undeva.

| ReddY25 a răspuns:

Da

| mont a răspuns:

Da, în iCloud, în folderul de șterse, în mesaje trimise, în Google back-up sau alte clouduri, sunt ceva soluții.

| Darius473838 a răspuns:

Da este posibil, în cazul în care aveți android o puteți găsi în coșul de gunoi al telefonului sau în Google foto tot la coșul de gunoi, pentru a vedea cum gasititi coșul de gunoi pentru poze/video-uri puteți urmări un video pe YouTube, da a acea poza a fost steara de mai mult de 30 de zile, poza dispare automat din telefon