| Satisfaction a întrebat:

Am un telefon Nokia 500 si vreau sa am internet pe el. Daca ii dau la internet imi zice: Eroare. Conexiunea nu s-a putut slabili. bla bla bla. Imi zice ca Wireless-ul ii activ numai ca nu mi se vrea conecta la net...imi vine sa mor. Tot asta incerc sa fac de ieri de cand mi l-am cumparat de la Cosmote. Imi puteti spune, va rog, cum trebuie sa procedez ca sa pot intra pe Messenger, pe Facebook etc? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| C8PILUcool a răspuns:

Trebuie sa iti activezi netu, si merge si sa-i faci setarile pr cosmote .ro.succes