| TƎD a întrebat:

Este riscant sa fac upgrade software telefonului la mine in casa? am un telefon lg gm360(din cate intrebari am pus cu el...stiti voi) si siteul lg imi da un program care detecteaza el telefonul sicauta software pentru el...eu gandesc ca daca intai descarca software si apoi il pune nu este riscant dar daca il pune in timp ce il descara o problema cu netul ar(buf.) telefonul

Intrebarea mea:Este riscant?

1 răspuns:
| ionutraluca a răspuns:

Eu am avut un e51 si am facut update si dupa 2luni s-a inchis tel si nu s-a mai deschis. Mi-a zis ca e de la soft.Asa ca stai cuminte, lasa telu cum e.