| KidDu_4448 a întrebat:

Salut.am si eu o prb, vreau sa instalez aplicatia Talking Tom pe telefon, dar cand intru de pe browseru telefonului pe Android Market imi imi cere sa ma loghez, ma loghez si imi zice ca, contul nu este asociat cu nici un telefon, sau invers ca telefonul nu este asociat cu nici un cont saddaca ma poate ajuta cineva...sau cel putin sa imi zica de unde pot downloada aplicatia si daca e compatibila pe telefonul:Samsung Wave S7230. FUNDA

Răspuns Câştigător
| KenJi a răspuns:

Fii atenta.Intrii pe pe ww.pandaapp.com si o descarci de acolo in format apk. O bagi pe telefon in cardul SD si apoi o instalezi ( trebuie sa iti apara acolo unde stii ca ai pus-o nu conteaza unde, dar normal la telefonale cu android ar trebui sa aiba un folder numit Android, apoi cand intrii in el Data si cand intrii in data acolo sa iti pui toate fisierle de tip APK). Numai bine sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| KenJi a răspuns:

Ti-o dau eu add random_one13

| KidDu_4448 explică:

Am intrat pe www.pandaapp.com am dat sa downloadez aplicatia dar downloadeaza pana la 9% si de acolo nu mai downloadeaza...