| AlinGh0st a întrebat:

Eu am 4 boxe si un bass, dar cand ascult pe youtube se aude decat in 2 boxe si un bass, am setat la Realtek HD Audio Manager pe quadraphonic si nu merge, nu imi dati respunsuri gen:ai boxe proaste.Si la Youtube nu exista optiunea sa setezi, se poate sa ascult la toate sau nu pot?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cand o sa ai boxe care stiu prologic (sa faca dintr-un semnal stereo, 5.1), atunci o sa auzi! Atat timp cat ai semnal stereo, adica 2 canale...de unde vrei quadrofonic sau 5.1?

| rarestare1 a răspuns:

Nu vad de ce nu ai putea incearca toate modurile in care iti poti seta boxele din Sound/Playback. Poate, daca ai un calculator foarte vechi, nu are o placa de sunet destul de noua(boxele au jack nu usb nu?)