| Alecsandriii a întrebat:

Eu am avut o problema, mi s-a ars placa de retea si am fost nevoit sa stau pe niste antene mici ale pcului(pe wi-fi).
Recent am cumparat un adaptor LINKSYS USB3GIG sa ma pot conecta prin cablu... si nu stiu cum sa fac, eu CD-DVD nu am pe PC si imi zice din Device Manager ca drivere sunt up-to-date.
Nu stiu ce sa fac.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

In Network Connections iti apare conexiunea? Pe alt USB ai incercat? E recomandat un port 3.0 daca ai.

| Alecsandriii explică (pentru Intruder19):

Am port usb 3 si da imi apare in network connections