| WizKhalifaa a întrebat:

Eu am mare incredere in firma Samsung . De 3 ani folosesc doar telefoane Samsung si nu am nici o problema . Acum vreau sa imi achizitionez un laptop si as vrea niste pareri de la voi .
Laptopul este http://www.mediadot.ro/......me-premium .
Daca aveti si alte modele de laptop care mi le recomandati va rog sa nu depaseasca suma de 2200 RON .
Multumesc si astept raspunsurile voastre ca azi vreau sa fac comanda , ma innebunit tehnologia asta

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Pai atunci mergi pe Samsung. e redus, dar nu stiu in ce masura te poti juca cu GT 310M, mai ales ca astepti noi aparitii in materie de jocuri. Are avantaj ca vine cu windows. succes!

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Incearca sa iei laptupu fara windows ca scade mult din pret

| laptopnews a răspuns:

E bun Samsung-ul ales de tine!
Dar ar fi bine sa ne spui si la ce il folosesti, ca ai putea gasi ceva mai ieftin.
Poti sa iti mai iei un HP. Pare mai echilibrat decat cel ales de tine, in sensul ca are o placa video mai buna si un procesor mai slab. Dezavantajul e ca nu vine cu windows.

http://www.emag.ro/......--pA1P73EA
Dar e mai ieftin!

| WizKhalifaa explică (pentru laptopnews):

Pai is pecial vreau sa il folosesc pentru internet si sa ruleze foarte bine programe gen Power Point, Samsung Kies.
Dar daca tot imi iau un laptop vreau unu bun, sa ma pot juca si vreun joc fain cum ar fi fifa 12 sau GTA IV dc nu GTA V (cand apare).
Samsungul acela mi s-a parut cel mai avantajos ca specificatii si pret (reducere 6 milioane + windows7 care mai costa inca 4-5 deci castig aproximativ 10 milioane)
Am 3 mari pretenti de la un laptop : procesor i5 - 4GB RAM - 1 GB video dedicat

| WizKhalifaa explică (pentru laptopnews):

Mersi, ai o fundita de la mine laughing
Am dat comanda la Samsung, nu o sa fie un capat de lume daca nu o sa mearga viitoarele jocuri. Nu sunt un impatimit al jocurilor, pentru mine e important sa fie rapid pe internet si programe. Sper sa nu regret ca am ales firma Samsung.

| laptopnews a răspuns (pentru WizKhalifaa):

Multumesc! Nu o sa regreti, are pret bun! Sa-l folosesti cu drag!

| laptopnews a răspuns (pentru WizKhalifaa):

Pai atunci mergi pe Samsung. e redus, dar nu stiu in ce masura te poti juca cu GT 310M, mai ales ca astepti noi aparitii in materie de jocuri. Are avantaj ca vine cu windows. succes!