| sodobar a întrebat:

Eu am o cartela 3g cu internet nelimitat si vreau sa imi iau o tableta si la 3g zice ca doar prin modem, pot sa folosesc cartela aceea printr-un modem, daca da dati link cu modemuri

4 răspunsuri:
| iulian6861 a răspuns:

Vruiam sa-ti zic ca daca vrei ca pe o tableta sa-ti functioneze netu dp cartela trebuie sa dai mai multi euro decat 5 pe o cartela frog internet nelimitat si mi-am dat seama ca e frog cand ai zis nelimitat XD

| iulian6861 a răspuns:

Iti dau un site de modem e de incredere pentru ca de acolo imi iau tot ce imi trebuie http://www.okazii.ro/......a115389091

| sodobar explică (pentru iulian6861):

Eu nu ma pricep, pot sa bag cartela mea in modemul ala si am net?