| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un laptop...reinstalat windows, nu mai am scroll si nici wheel in proprietati la mouse...inainte functiona normal.multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Reinstaleaza driverul de mouse

| adriangabor92 a răspuns:

Instaleaza windows 7 cu internet aprins, deoarece isi ia el tot ce trebuie singur de pe internet

| kcara a răspuns:

Intra pe site-ul producatorului, laptopului tau, gen cauti pe google suport page Asus sau Acer sau saony...etc si acolo iti vei selecta modelul laptopului tau si apoi sistemul de operare iar apoi va trebui sa cauti Touchpad driver pentru a il descarca si apoi instala si asa ai sa reusesti sa iti rezolvi problema happy!

| stickere a răspuns:

Salut!AI INCERCAT STICKERELE PENTRU LAPTOP?
Eu am incercat,sunt la al3lea pe laptop.dupa ce il dezlipesc ramane foarte putin

lipici,pe kre il curat cu spirt.ramane impecabil...oricum e bun pentru ca ofera un aspect

placut dar si protejeaza de zgarieturi.kre e interesat de stickere la pretul de 25 lei

(cele mai ieftine de pe piata) la comanda cu ce imagine vreti sau alegeti din galeria mea

contact id: nikelino6@yahoo.com

http://www.okazii.ro/......sebite-la-

comanda.html