| anonim_4396 a întrebat:

Eu am Un Lg Ke970 Shine! Telefinul a mers bine o perioada! Am bagat niste cartele de Orange in el (Cartele cu Internet) Si am Descarcat Jocuri pentru.Tel!
Dar cand incerc sa instalez jocurile imi spune: Eorare! Conexiunea sa pierdut, Incearca mai incolo sa reinstalezi! Da problema este ca nu numai jocurile trase de pe net nu merg! Nici un joc care il aveam in telefon nu-l mai pot Instala! Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| trustbogdan a răspuns:

Telefonul e de rahat, am si eu unul, nu-ti face mari sperante cu el

| trustbogdan a răspuns:

Nu te lua dupa toti parlitii, unu e Nokia unu e Lg, nu ai cum sterge erorice cu un antivirus din windows, service singura solutie, ti-am spus daca ai sansa sa-l schimbi schimba-l e prost conceput telefonul

| noname_1435 a răspuns:

Sfatul meu e ca sa iti scanezi telefonul prin pc cu antivirus avira si sa-i stergi virusii ca si mia mi-a facut asa un Nokia si cind l-am scanat s-a sters toate erorile, aaa si inca un sfat nu da bani la dalbaiojii ceia cu GSM ca ce fac ei tu poti face si singur si e si gratis! fundita te rog.

| ChRoM a răspuns:

Poate avea vreun virus sau ceva du-te la un servis GSM