| marya a întrebat:

Eu folosesc 1tv (televizor online) si de la un timp mi se incarca foarte repede si nu imi da nimi macar o imgine sau un sunet chiar daca s-a incarcat.

Imi puteti spune ce e de facut?

Fundita si vot

1 răspuns:
| Bocanila a răspuns:

Singuru lucru care il poti face este urmatorul
varianta:
a)daca ai instalate urmatoarele programe(sopcast si VCl) faci urmatorul lucru:
1. daca ai instalat sopcast ii dai unninstal si apoi il instalezi din nou
2. daca ai instalat vcl ii dai unninstal si apoi il instalezi din nou
b)daca nu le ai instalate (sopcast si vcl) faci uramtorul lucru:
1.instalezi sopcast
2.instalezi vcl

Daca ai probleme cu instalarea celor doua programe (sopcast si vcl) ma contactezi la nofear.razvan@yahoo.com! bft! Funda?