| lascudaniel a întrebat:

Salut,am un Galaxy si dupa ce i-am facut upgrade mi se incarca foarte foarte greu ba chiar, in timp ce il am la incarcat si il folosesc mi se descarca.De ce?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stiu. Si mie imi cere si nu-l bag in seama. Ii dau anulare. Dupa asemenea update-uri apar si bug-uri.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Simplu! A fost facut pentru un anumit sistem de operarea. Facandu-i update (ala este pentru softuri. Upgrade scriu cei ce nu stiu ca aia se face la hardware nu la software) ai bagat un OS (operating system) superior care are cerinte mai mari decat specificatiile telefonului tau. Mai mult, softurile mai noi au o serie de bug-uri care se rezolva in timp. Nu-i bine sa te grabesti la un OS nou.

| lascudaniel explică (pentru Salontanul):

Mi-a cerut el sa ii fac..nu l-am facut eu

| Salontanul a răspuns (pentru lascudaniel):

Stiu. Si mie imi cere si nu-l bag in seama. Ii dau anulare. Dupa asemenea update-uri apar si bug-uri.