| 8Anonimul8 a întrebat:

De curand mi-am luat o tableta Samsung galaxy tab 3. Ieri am observar ca daca onpun la incarcat si ma joc nu incarca, daca nu ma joc pe ea se incarca. De ce nu mai incarca in timp ce o folosesc pentru ca nu mia facut asa pana acum. Fundaa.

Răspuns Câştigător
| ChrystianSandu a răspuns:

De ce trebuie să te joci pe ea 24/7?! Probabil, din cauza căldurii (baterie încărcare + procesor joc) ai stricat ceva prin ea. O altă posibilitate, poate este ceva din setări, sau poate un fișier din sistem care este cu probleme. Deci, iți recomand ca pana se încărca să o lași fără să ii mai faci ceva.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca nu face fata.Curentul din timpul incarcarii se pierde prin jocul tau.Sau ce faci tu la tableta.Iar in acumulator nu mai intra nimic.