| anonim_4396 a întrebat:

Exista aplicatii pentru poze care sa-ti faca sanii sau fundul sa para mai mari?

22 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru remus1007):

Da,vreau big grin

| Zaygon a răspuns:

La cei 12-13 ani pe care ii ai, ai face bine sa lasi tu fundu si tatele. Ce in capu vostru tu? Nici nu aveti buletin si voua deja va trebuie tate si fund bombat. Spune-i lu maica-ta sa iti taie internetul si sa iti traga o mama de bataie pentru prostiile care le debitezi.

| SkrillexForever a răspuns:

Da, o poți descarca de pe www.centura-ibaza.com

| Tinna666 a răspuns:

Pe bune? daca vrei tate si fund apucate de sala nu te "tuna" pe calculator.inteleg sa iti stergi un cos de pe fata dintr-o poza...dar sa te apuci sa...of, hai ca deja m-am enervat straight face

| Kenya a răspuns:

Photoshop.

Răspuns utilizator avertizat
| Zaygon a răspuns (pentru Tinna666):

Ce sa tuneze, Tina? Bubele alea doua la care le zice tate? Asta e din seria: "Mama, vreau sa fiu violata dar sa fie din partea la unu cu bani care sa ma intretina toata viata." Societate de kk in care am ajuns. Specimenele astea sunt bine venite pentru a profita de prostia lor. Pariez ca are iphone. happy

| Zaygon a răspuns (pentru remus1007):

Lasa ca am facut misto de 3 ca asta sambata dupa masa cand am iesit la poze si au vrut sa para dive mucoase de astea fara buletin.

Răspuns utilizator avertizat
| Zaygon a răspuns (pentru remus1007):

Cel mai mare cu putinta laughing doar parintii mei sunt miliardari in aur si imi permit sa le cer ce vreau laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Tinna666 a răspuns (pentru Zaygon):

Deci am ajuns sa ma ingrozesc de ce vad si aud pe strada.mergeam odata cu maxitaxi si erau 2 pustoaice in fata mea, pariez ca nu aveau mai mult de 12 ani si vorbeau despre cum ii baga mana-n pantaloni unu la una din ele...soc,soc,soc! sau cand le vezi ca sunt cocotate pe tocuri si machiate, spoite de fapt pana-n dinti si nici nu au buletin.Eu am 19 ani si inca am program de intrat in casa, daca depasesc ora 11 deja suna tata si trebuie sa dau raportul, unde si cu cine sunt si cat mai stau. faza cu iphone nu o inteleg, adica si eu am iphone dar asta nu inseamna ca sunt o "diva" happy

| Zaygon a răspuns (pentru remus1007):

Eu ma bucur ca sunt de astia. Ei vor fi cea mai buna masa de manevra. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Zaygon a răspuns (pentru Tinna666):

Eu le vad zilnic pe ploadele astea machiate si urcate pe tocuri si le vad cum ies din club rupte de bete si se pisa in mijlocul drumului si da nu au mai mult de 14 ani. Si eu am 18 jumate si dupa ora 11 ma suna maica-mea sa vada cu cine sunt si daca sunt cu frate-mi-a sa vin cu el spre casa(e mai mic ca mine cu 2 ani). Iar legat de faza cu iphone nu m-am referit ca nu e okay sa ai dar cand le vezi pe ploade cu iphone si vai de mine ce mi-am cumparat si vai cine sunt ti se face greata. Ma-ta si tat-o ti l-au cumparat. Iti las mai tarziu pm.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Zaygon):

Ai dreptate.

| Zaygon a răspuns (pentru remus1007):

Eu am un Allview X1 Xtreme cumparat vara trecuta din banii mei, pentru ca parintii mei nu au avut posibilitatea materiala sa imi cumpar telefon de n-pe mii lei. Nu zic de cei care au iphone si il folosesc la maxim dar sunt foarte putini.

| Tinna666 a răspuns (pentru remus1007):

Acum s-a inventat si batul pentru selfie pentru ele laughing am vazut acum nu mult timp o faza legata de acest obiect:era una ce voia sa isi faca poze, si-a montat telefonul pe acel bat, se pregatea de poza si se intindea sa apese cu degetul pe ecran sa faca poza straight face

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru remus1007):

Ca la piata. Tiganii pun cartofii mari in fata si pe aia adevarati (pe care ii vand) in spate rolling on the floor

| Strwberrs a răspuns:

Dapp, categoric! Photoshop checkkkk