| anonim_4396 a întrebat:

Exista o modalitate de a scăpa de reclamele de pe YouTube de pe Android?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Yotube premium

| NLS a răspuns:

Eu mi-am bagat YouTube Vanced pe ambele telefoane, si am scapat de reclame.
Dar nu asta era scopul principal, ci sa ascult podcasturi si melodii cu ecranul oprit sau in fundal.

| Crackman a răspuns:

Advanced yt

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Da, YouTube Vanced. Ii practic tot aplicatia YouTube dar modata pentru a putea asculta muzica/podcast-uri sau ce vrei tu cu ecranul stins+ nu-ti arata reclame deloc.
YouTube Vanced: https://vancedapp.com/

| BursucDinCluj a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Deci cu Youtube vanced poti asculta muzica ca si cu spotify/Youtube premium pe fundal?

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns (pentru BursucDinCluj):

Poti sa stingi ecranul sau sa intri pe alta aplicatia iar muzica tot continua.

| Aditu94 a răspuns:

Da, sa iti cumperi Youtube premium

| RealKing01 a răspuns:

Da,sa iti cumperi Youtube premium si nu o sa mai vezi reclame.

| daculliber a răspuns:

Youtube pro

| Purcărean a răspuns:

Descarcă online Youtube vanced si apoi micro g si gata, scapi de orice reclamă