| Sly a întrebat:

Cum putem scăpa de reclamele care apar peste clipuri la youtube? Măcar în profilul nostru...

6 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Iti trebuie ceva care sa blocheze reclamele.
Daca intrii pe YouTube cu browserul Firefox ii poti instala pluginul Add-Block care e gratuit si blocheaza absolut toate reclamele.
Sau poti folosi un antivirus cu functie de anti-banner cum ar fi Kaspersky(Internet Security sau PURE).La Kaspersky functia trebuie sa o activezi de la setari.

| dexro a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa traiasca si aia de pe youtube daca vrem in continuare clipuri de calitate...

| sorinake a răspuns:

Http://www.isfree.org/cum-pot-scapa-de-reclame-pe-youbube.html

Solutia este valabila indiferent ca folosesti Firefox Mozilla sau Google Chrome. Scapi de reclamele enervante de pe Youtube dar si de pe restul site-urilor.

| ynculpatu a răspuns:

Uita-te bine ca in colul de sus dreapta este un X mic dai pe el si dispare. Face pooof

| Sly explică (pentru ynculpatu):

Asta stiu... Mersi happy Dar sa nu mai apara deloc. Nici cand accesez pagina!

| ynculpatu a răspuns (pentru Sly):

Pentru totdeauna eu cred cai imposibil