| anonim_4396 a întrebat:

Există parasolar termoizolant pentru a proteja plantele de frig?

1 răspuns:
| zilog a răspuns:

Vrei să dormi în mașină? Vezi să nu mori iarna e frig rău și îngheți pe acolo, mai bine încerci la gara de nord sau sunt adăposturi gratis din partea statului dacă nu îti mai permiți, există biserici care ajută oameni...
NU EXISTĂ PARASOLAR TERMIC DAR POȚI SĂ CUMPERI IZOPREN
POTI SA IZOLEZI BINE MAȘINA
DAR CEL MAI TARE SI CEL MAI TARE EXISTA O SOBA MICUȚĂ CARE MERGE CU MOTORINĂ SI OCUPĂ CÂT O STICLĂ DE COLA DE 2 LITRI
si da căludură nu trebuie să mai ții mașina cu motorul pornit

acea sobă se cheamă SIROCO si se găseste de cupărat și pe olx
si costă 100 euro

dar merită că intr-o noapte la un toco consumi 3 litri de motorina
consumă extraordinar de puțin șî a fost creeat proiectat special pentru oameni care sunt nevoiți să doarmă în mașină.

Dar vezi că dacă te prinde poliția că dormi în mașină te ia la secție să îti ofere cazare si să afle ce este cu tine dacă ești cumva apatrid imigrant migrant invadator