| leiciu a întrebat:

Exista un program cu care sa pot rula jocurile de pe PS3(nemodat)pe un PSP(modat) caci am descoperit un demo care merge

1 răspuns:
| kingD0G a răspuns:

Nu exista, repet, nu exista jocuri de ps3 care pot fi rulate pe:

PS2, PSP sau PC.

Poate ai gasit o exclusivitate de playstation care este si pe ps3 si psp, si tu ai crezut ca jocul ala e de ps3 si merge pe psp.

Ex:

God Of War este o exclusivitate care este doar pentru playstation.

God Of War 3 este exclusiv pentru ps3 si alaturi de viitorul God Of War Ascension.