| yosvlad a întrebat:

Exista un program pentru iPhone care permite transferul de fisiere prin bluetooth si care sa mearga pe veriune de soft iOS 4.0.1?

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Da ce exista BLUETOOTH special pentru Apple si special pentru noki si special pentru Motorola, etc? Bluetooth-ul este unul si este valabil pentru orice tip de transfer de fisiere!

| yosvlad explică:

La iPhonue bluetooth-ul este doar pentru casca sau pentru kit audio de masina. transferul de fisiere se efectueaza prin alte programe (gen iBluetooth) care care nu merge pe versiune de soft 4. 0. 1. deci MA POATE AJUTA CINEVA CU UN PROGRAM DE TIP BLUETOOTH CARE SA MEARGA PE SOFT 4. 0. 1?