| matrix100 a întrebat:

Exista vreo aplicatie pe Android si/sau pc care sa gestioneze mai multe emailuri (1 email poate sa fie yahoo, altul gmail) si sa notifice cand fiecare cont primeste mailuri si tot tacamul pentru fiecare cont de email. Multumesc si funda happy

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Nu știu la voi ăștia cu iPhone da' pe Android aplicația din fabrica de Email te lasă să pui cate conturi vrei și te anunță când primești vreun mail pe unul din ele.

5 răspunsuri:
| Any_3777 a răspuns:

Yahoo mail este bun pentru ce vrei tu. Poți sa ai mai multe conturi diferite pe el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gmail face asta

| GabiDumitrescu a răspuns:

Spike e tata lor. Diferit fata de majoritatea aplicatiilor de gen, dar foarte ok odata ce te obisnuiesti cu el. https://www.spikenow.com/

| awspam a răspuns:

Exista cateva numai sa ai grija daca nu sunt oficiale ca sa nu ramai fara parole si fara bani in cont, daca ai cardul legat la mail cum se face in ziua de azi ca platesc cu telefonul

| AlexandraP942 a răspuns:

De câteva luni (cred) s-a actualizat Gmail astfel încât poți adăuga conturi și de la alte servicii de e-mail (Yahoo, Outlook etc).