| Th3Unknown a întrebat:

Exista vreo aplicatie pentru Android, care sa spuna numarul sau numele celui care te suna? Mi-ar fi de mare ajutor. Daca nu ce aplicatii utile si interesante mai stiti? Funda pentru cel mai detaliat raspuns si de ajutor +cat mai multe sugestii.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| emmyl a răspuns:

Poți să faci o înregistrare cu aplicația care este în android, să o salvezi și să o folosești ca ton de apel pentru o anumită persoană. Dacă ai mai mulți în agendă, ai mai mult de lucru. Contactul respectiv trebuie să fie în memoria telefonului, nu a cartelei SIM.
Aplicații utile:
ES File Explorer
Shazam
Barcode Scanner

3 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Nu ai nevoie de aplicatie
Cand te suna cineva vezi numarul lui si daca il ai la contacte iti arata si numele lui
Alte aplicatii:
IP Cam Viewer
Tube Downloader
LoopStack
Instant heart IP
Dog Whistle
Go Locker
Go Themes
Go Weather
Go Widgets
Go Store

| Th3Unknown explică (pentru ZyReXe):

Stiu si eu dar eu nu prea am telefonul mereu langa mine si alte motive si as fi vrut sa spuna numarul sau numele.Stii sau nu?

| ZyReXe a răspuns (pentru Th3Unknown):

Adica cand suna telefonul(sa zicem ca ii in camera ta) si tu esti in bucatarie sa spuna telefonul tare numarul sau numele ca sa il auzi sa stii daca merita sa raspunzi sau nu? Daca la asta te referi nu exista cred o aplicatia dar parca IPhone4s si Samsung galaxy s2 s3 au optiunea asta